w-com-logo-rot

خرید مدرک دیپلم [💯تضمینی] 😍 استعلام آموزش و پرورش

فهرست

فروش مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی معتبر با استعلام

می خواهیم در ارتباط با شیوه گرفتن اصل مدرک دیپلم از آموزش و پروش توضیحاتی ارائه دهیم. مدرک تحصیلی دیپلم در حقیقت نخستین مدرک تحصیلی با اعتباری است که گواهی پایان تحصیل شما در مدرسه بوده و برای اینکه به دانشگاه ورود پیدا کنید، به آن احتیاج خواهید داشت. اگر آخرین گواهی شما دیپلم باشد وبخواهید در بعضی از سازمان ها، اداره ها و کانون ها شروع به کار کنید، قطعا به عرضه آن احتیاج خواهید داشت. در وضعیت دیگر اگر بخواهید برای کالجی در خارج از ایران گواهی و مدارک را صدور کنید، باید اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را به دفتر ترجمه رسمی بفرستید. به همین جهت در این محتوا شیوه گرفتن اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات تحصیلی یا بارم ها شناخت پیدا خواهید کرد.

قیمت خرید مدرک دیپلم با استعلام

اصولا ساده ترین و مناسب ترین راه جهت اخذ اصل مدرک دیپلم مراجعه به مدرسه دوره تحصیلی است. اساسا وقتی که برای ثبت نام دانشگاه دست به کار می شوید، مدرسه مدرک موقت دیپلم و پیش دانشگاهی را به شما می دهد و با بهره گیری از آن شما در دانشگاه ثبت نام می شوید. پس از چند مدت که اصل دیپلم شما فرستاده شد، می توانید به مدرسه رجوع کنید و اصل مدرک دیپلم خود را اخذ کنید. اگر در دانشگاه مشغول به تحصیل باشید، در هنگام تحصیل با عرضه کارت دانشجویی که تاریخ دارد درحقیقت علامت اشتغال به تحصیل شما می باشد. می توانید خیلی راحت اصل مدرک دیپلم را از مدرسه اخذ کنید.

بعضی از مدارس جهت تحویل مدرک دیپلم، گواهی موقت را از شما اخذ می کنند. در همچین وضعیتی باید اول به دانشگاه محل تحصیل رجوع کنید و با اخذ گواهی موقت پیش دانشگاهی و دیپلم و عرضه آن به مدرسه، اصل مدرک دیپلم را اخذ نمایید. برای آقایان موضوع خدمت سربازی هم بیان است. جهت اخذ دیپلم از مدرسه باید کارت پایان خدمت را عرضه کنید. ولی در شرایطی که اقدام به شروع خدمت نموده اید هم باید بتوانید اصل مدرک دیپلم را از مدرسه خود دریافت کنید. در همچین وضعیتی احتمال دارد بی غفلتی مسئولین مدرسه برای شما مشکل ایجاد کند. اکثر مسئولین مدرسه فقط از ضابطه کارت پایان خدمت اطلاع دارند، پس باید به سازمان آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید تا ماده مربوط به قانون را ضمیمه کنند تا بتوانید با عرضه آن به مدرسه مدرک اصل دیپلم را اخذ نمایید. درکنار مدارکی که بیان شد داشتن مدارک شناسایی مراقب باشید که یادتان نرود.

نوع مدرک⚡️دیپلم
استعلام رسمی⚡️دارد
قیمت⚡️توافقی

برای گرفتن اصل مدرک پیش دانشگاهی کجا باید اقدام کنیم؟

مدرک پیش دانشگاهی هم یکی دیگر از مدارکی است که جهت موضوعاتی مانند اقدام دریافت پذیرش تحصیلی احتیاج به ترجمه دارد و الزام است اصل آن را با خود داشته باشید. اساسا اصل مدارکی که قبل از رفتن به دانشگاه اخذ می کنید، درآن دبیرستانی است که تحصیل کرده اید. پس برای اخذ اصل مدرک پیش دانشگاهی هم باید به دبیرستان مراجعه کنید‌. تاکید می کنیم اگر ممکن است در هنگام تحصیل در دانشگاه این کار را انجام دهید و جهت جمع آوری مدرک خود اقدام نمایید، چون که اصولا در دبیرستان ها باید مدارک مبنی بر اشتغال به تحصیل عرضه کنید و یا کارت پایان خدمت داشته باشید. در شرایطی که با کارت دانشجویی حاوی تاریخ به مدرسه مراجعه کنید امکان ایجاد هرگونه مشکلی کم می باشد.

خرید مدرک دیپلم نظام قدیم و جدید

جهت ادامه تحصیل و کار های دانشگاهی و یا استخدام در بعضی سازمان ها، احتمال دارد احتیاج به دریافت تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود داشته باشید، به عنوان نمونه هنگامی که می خواهید از یک کالج خارجی پذیرش دریافت کنید احتیاج دارید تا ترجمه رسمی مدرک تحصیلی خود را برای آن دانشگاه صادر کنید و دانشگاه های خارجی جهت ارزیابی مدارک تحصیلی شما فقط ترجمه های رسمی که به کمک دایرالترجمه انجام شده باشد و مورد قبول دادگستری و خارجه باشد را ارزیابی می کنند و دادگستری و خارجه هم برای پذیرفتن مدارک تحصیلی احتیاج به ارزیابی تایید نامه تحصیلی ارسال شده توسط وبگاه وزارت آموزش و پروش دارند .

در نهایت باید پیش از هرچیز نسبت به دریافت تایید نامه تحصیلی مدارک تحصیلی خود از وبگاه آموزش و پرورش اقدام کنید. اگر هدف استعلام گرفتن از دوران متوسطه را دارید تا مدرک دیپلم شما موافقت شود و به غیر از آن به استعلام پیش دانشگاهی هم احتیاج دارید. باید هر بار این مراحل را برای جهت هر دو دوره بگذرانید. وبگاه آموزش و پروش می تواند تایید نامه از مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی را برای شما ارسال کند. جهت انجام این کار باید وارد وبسایت شوید و تقاضای خود را ثبت کنید. بعد با داشتن کد رهگیری دریافت یا استعلام مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید شما انجام می شود.

نمونه مدرک تحصیلی دیپلم رسمی آموزش و پرورش ریاضی فیزیک تجربی انسانی

دریافت مدرک پیش دانشگاهی چه شرایطی دارد؟

در وضعیتی که مدرک شما دیپلم هنرستان چه فنی حرفه ای چه کاردانش نظام قدیم باشد و یا مدرک دیپلم نظام قدیم رشته های دبیرستان را دارید، جهت شرکت در کنکور سراسری و حتی برای ثبت نام رشته های بدون آزمون احتیاج به مدرک پیش دانشگاهی دارید. شرکت کننده هایی که دیپلم هنرستان در واقع فنی حرفه ای و کاردانش دارند این اجازه را دارند که پیش دانشگاهی هر یک از رشته های دبیرستان را اخذ کنند اما شرکت کننده هایی که دیپلم نظام قدیم دبیرستان را دارند باید مدرک پیش دانشگاهی همانند با رشته دیپلم خود را اخذ کنند.

کلام آخر

اگر قصد دارید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را اخذ کنید، ابتدا باید با شرایط و نحوه دریافت آن آشنایی پیدا کنید. ما در این مقاله بیشترین سعی را کرده ایم که درباره اخذ مدرک دیپلم، محل دریافت اصل مدرک پیش دانشگاهی، دریافت مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم، شرایط مربوط به دریافت مدرک پیش دانشگاهی توضیحاتی کامل عرضه کنیم. دوستان گرامی برای هرنوع سوالی مرتبط با مدرک می توانید با پشتیبانان و کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی به طور تمام و کمال انجام گردد. امیدواریم که از مقاله ما رضایت کامل داشته باشید. هدف تیم ما ارائه بهترین خدمات برای شما عزیزان می باشد، زیرا رضایت شما در اولویت کار ماست.

 

❓ آیا مدرک دیپلم غیرحضوری هم امکان داره؟

✅ بله، مدرک دیپلم که توسط موسسه وی اکادمی اخذ می شود کاملا غیرحضوری است.

❓ چگونه برای گرفتن مدرک دیپلم اقدام کنیم؟

✅ کافی است پس از مراجعه به وبسایت وی آکادمی از بین کارشناسان زبده انتخاب و بصورت رایگان مشاوره بگیرید.

❓ آیا دیپلم بزرگسالان هم وجود داره؟

✅ بله دیپلم برای بزرگسالان هم وجود دارد. چه نظام قدیم و چه نظام جدید.