w-com-logo-rot

خرید مدرک دکترا کاملا معتبر [قانونی] بااستعلام 100%

فهرست

فروش مدرک دکترا با استعلام و قیمت ارزان و فوری

برای اخذ مدرک دکترا داشتن انگیزه و علاقه کلید اصلی است. دکترا ممکن است سه الی پنج سال به طول انجامد پس داشتن ایده که چرا می خواهید مدرک دکترا را بگیرید مهم است. ما در این مقاله به مفهوم دکترا، انواع مدرک دکتر، مزایای مدرک دکترا و… می پردازیم.

مقطع دکترا چیست؟

دکترا بالاترین مقطع دانشگاهی است به معنای درجه یا صاحب نظر یا نظریه پردازی است. دکترا در واقع واژه فرانسوی است و برای کسب مدرک در مقطع دکترا نیازمند دو تا شش سال تحصیل و پژوهش قالب پایان نامه است.
دکترا دو نوع عمومی و تخصصی دارد یکی دکترای عمومی که مختص زیر مجموعه رشته های پزشکی است. دیگری دکترای تخصصی که با تحصیل به درجه دکترای تخصصی می توان رسید.

انواع دکترا کدام اند؟

در کشور ما ایران دوره دکترای تخصصی به دو شکل برگزار می شود:

  1. دکترای آموزشی_ پژوهشی: این دوره بیشترین رقابت برای آن صورت می گیرد و محتوای برنامه آن شامل واحد‌های درسی و گذراندن پایان نامه است.
  2. دکترای پژوهش محور: دوره دکترای پژوهش محور دوره ای با محدودیت پژوهشی است که دستاورد آن منجر به ارائه نظریه، ثبت اختراع، تولید دانش فنی و…می شود. دکترای پژوهش محور شامل واحد های درسی محدود و ارائه پایان نامه است.

نحوه پذیرش در مقطع دکترای ایران

در ایران پذیرش در دوره دکترا از طریق برگزاری آزمون دکترا توسط وزارت های علوم و بهداشت صورت می گیرد. وزارت علوم پذیرش دکترای بدون آزمون که مختص داوطلبان با استعداد های درخشان است دانشجو می پذیرد.

نوع مدرک⚡️دکتری
قیمت⚡️توافقی
استعلام⚡️دارد

طول دوره دکترا در کشورهای مختلف

دوره دکترا در کشورهای مختلف بنا بر رشته تحصیلی می تواند متفاوت باشد. معمولا دوره دکترا از دو سال تا شش سال ممکن است به طول انجامد مثلا در کشور ایتالیا چهار تا پنج سال، انگلستان سه سال، اتریش پنج سال، آمریکا یک تا سه سال و… است.

انواع مدارک دکترا کدام اند؟

مدارک دکترا معمولا به دو دسته تقسیم می شوند: mphi , phD

  • مدرک دکترای Mphi : این نوع مدرک در اکثر کشورها حدود دو یا سه سال طول می کشد. این دوره مثل دوره پی اچ دی شامل عنصر تحقیقات این که از پایانه نامه دکترا کوتاه تر و تحقق کمتری دارد. معمولا شبیه پایان نامه های دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد است. در این دوره دانشجویان بیشتر به تفسیر دانش و ارزیابی انتقادی کارهای افراد دیگر تمرکز دارند تا بر تحقیقات خودشان.
  • مدرک دکترای phD : دوره پی اچ دی مسیری شناخته شده تر است و این دوره حدود سه سال طول می کشد. این دوره به صورت تمام وقت است اگر بصورت پاره وقت گذرانده شود بیشتر از سه سال طول می کشد. یکی از موارد مهم در دوره دکترای پی اچ دی این است که دانشجویان این دوره کار و تحقیقات خود را در حوزه ای جدید و با استانداردهای بالا تولید می کنند.

چرا دکترا بگیریم؟

هر چند دوره دکترا دوره ای سخت، زمان بر و گران قیمت است اما بسیاری از مردم گرفتن مدرک دکترا را اوج مدرک های آکادمیک می دانند.
دانشجویانی که به دنبال دستیابی موفقیت آکادمیک هستند مانند استاد دانشگاه یا محقق دانشگاه داشتن مدرک پی اچ دی معمولا مورد نیاز خواهد بود. بعضی مواقع برخی افراد فقط به دلیل علاقه داشتن به یک موضوع خاص یا تمایل داشتن به دانش بیشتری در رشته تحصیلی شان به دنبال مدرک پی اچ دی می روند.

پایان نامه دکترا و دفاع از آن چیست

تز دکترا یا همان پایه دکترا به کمک سوپروایزری که در حوزه تحصیلی شما تخصص دارد تولید می شود. ستون اصلی دوره دکترا ارائه پایان نامه است چون فرصتی است برای دانشجویان که تحقیقات خود با تحقیقات افراد دیگری که در آن حوزه انجام شده است و یا مخاطبان گسترده‌ تر مرتبط کند. دانشجویان دوره پی اچ دی باید برای پایان نامه خود در مقابل تعدادی از دانشگاهیان دفاع کند که کاری سخت و پر استرس است. از دانشجویان انتظار می رود درک عمیقی از پایان نامه خود داشته باشند و عناصر خاص تحقیق خود را به طور مختصر و به سرعت توجیه کنند. بعضی از دانشجویان به دلیل اینکه کارشان استاندارد های لازم برای اخذ مدرک پی اچ دی را نداشته ممکن است با مدرک Mphi فارغ‌التحصیل شوند.

مزایای خرید و داشتن مدرک دکترا

گرفتن مدرک دکترا دلایل و مزایای زیادی دارد چه بخواهید در زمینه نظم و انضباط و دستیابی به جاه طلبی شغل های خود داشته باشید چه بخواهید به انجام یک کار بزرگ بپردازید. در ادامه متداول ترین مزایا و دلایل گرفتن مدرک دکترا را بیان می کنیم.

  1. بهبود چشم انداز های شغلی: شما چه بخواهید حرفه خود را دریک صنعت توسعه دهید یا کار خود را در دانشگاه ادامه دهید گرفتن مدرک دکترا یک عامل مفید و چشم انداز شغلی برای شما می تواند باشد.
  2. ایجاد تغییر در دنیای تحقیق: اکثر دانشجویان برای تغییر در دنیای تحقیق خود به دنبال مدرک دکترا می روند. این خیلی خوب است که نوع دوستی های زیادی در بین ما وجود دارند که حاضر هستند چندین سال از زندگی خود را برای کمک به حوزه دانش خود اختصاص دهند.
  3. علاقه به یک موضوع تحقیقاتی: زمانی که شما به یک موضوع تحقیقاتی علاقه دارید و می خواهید دانش خود را در این زمینه گسترده کنید به دنبال مدرک دکترا می روید. همین امر باعث می شود شما در زمینه پروژه تحقیقاتی خود به یک فرد کمال گرا تبدیل شوید که منجر به یک پایان نامه بسیار خوبی می شود.
  4. دریافت فاند برای انجام پروژه تحقیقاتی: در بسیاری از دانشگاه ها بورس های تحصیلی برای انجام پروژه تحقیقاتی ارائه می ‌دهند. بدین معنی که شما می توانید از دانشگاه برای کارهای تحقیقاتی خود ماهانه کمک هزینه تحصیلی دریافت کنید.
  5. به دست آوردن مهارت های قابل انتقال: مهارت های از جمله ارائه و سخنرانی، تدریس، شبکه سازی و…. از مزایای اخذ مدرک دکترا است.
سخن آخر

برخی افراد دوره دکترای خود را می گیرند چون نمی دانند بعد از دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد چه کاری انجام دهند و تصور آینده برایشان روشن نیست پس بهترین راه برای آنها گذراندن دوره دکترا است. قبل از تصمیم بر گرفتن مدرک دکترا باید همه جوانب را در نظر بگیرید سختی ها، زمان بر بودن و هزینه هایی که به دنبال دارد. ما در این مقاله سعی کردیم مزایای مدرک دکترا، انواع مدرک دکترا و…. به طور مختصر توضیح دهیم.

❓چطوری برای خرید دکترا اقدام کنیم؟

✅خرید مدرک دکتری بسیار راحت و آسان است، با گفتگو و راهنمایی مشاوران وی اکادمی می توانید مدرک دکترا خود را اخذ کنید.

❓ قیمت مدرک دکترا چقدر است؟

✅ قیمت فروش مدرک دکترا توسط موسسه وی آکادمی نسبت به باقی موسسات فروش مدرک تحصیلی بسیار بصرفه و ارزانتر است.

❓ آیا مدرک دکترا با استعلام است؟

✅ بله شما می توانید بصورت کتبی و یا بصورت آنلاین از مدرک دکتری استعلام بگیرید.